Подарявам котенца
град София, област София
Подарявам женско котенце на 2 месеца и половина. Изкъпана и външно обезпаразитена с хигиенни навици. Много мъркаща, обичлива, гальовна, красива, игрива, очаква новото си любящо семейство. Няма да сбъркате в избора си на котенце! :)
Можем да я донесем на посочен от Вас адрес или място в София и района. За повече информация, снимки или клипчета звъннете или пишете (може и във Viber).
Не мога да я задържа, защото се намира на вилата в планината (майката котка я доведе), а не живея постоянно там. Заслужава дом и добри стопани, които да дарява с любов и щастие.
На втората снимка на новородените двете котенца отляво са момченца. Родени са на 14 юли и се дават след месец. Пак могат да се донесат на отговорено място в София и района. Майката е много гальовна и спокойна. Ще се радваме някой да го вземе! :) Дават се както заедно така и по отделно.